o nás

 

Pokud jste se rozhodli uspořádat svou svatbu na lodi, pak Prague Boats je tou nejlepší volbou.

Jsme společností, která za více než 25 let podnikání v osobní lodní dopravě získala renomé. Flotila našich lodí je v Praze bezkonkurenčně největší a nejrozmanitější.

Přáli byste si mít svatbu na moderní elegantní lodi? Pak vám můžeme nabídnout naše jednopalubové lodě s posuvnou prosklenou střechou postavené v posledních letech. Nebo dáte raději přednost nostalgii a vyberete si historický kolesový parník? Ani to není problém, parníky Vltava a Vyšehrad vám jsou k dispozici.

A možná byste si jen rádi zpestřili vaši svatbu malou romantickou vyjížďkou pod pilíři Karlova mostu nebo do Čertovky? S radostí vás tam vezmeme na naší malé mahagonové loďce na hybridní pohon.

Samozřejmě vám rádi nabídneme i celou řadu motorových lodí různých velikostí, jimž bezpochyby vévodí luxusní loď Lužnice.

Dobré jméno nám dělá také prvotřídní servis, skvělý catering a dlouholeté zkušenosti s pořádáním soukromých oslav, svateb nebo firemních akcí na palubě našich lodí.

Kontaktujte násChceme znát vaše představy

Velmi rádi vám vše podrobně ukážeme a vysvětlíme přímo na lodi během osobní schůzky, a poté vám pošleme kalkulaci na míru podle vašich přání a představ.

Za osobní schůzku a kalkulaci neúčtujeme žádné poplatky.